Get Adobe Flash player
Lietuvos stalo teniso asociacija

Į Lietuvą atvyksta garsus, ilgametę patirtį turintis Kinijos treneris ir profesorius LI Xiaodong!Jau po kelių savaičių, gruodžio 12 dieną į Vilnių iš Kinijos atvyks treneris LI Xiaodong. Gruodžio 12-22 dienomis, Vilniaus sporto mokykloje "Tauras"  vyks stovykla, kurioje vaikai treniruosis pagal sudarytą LI Xiaodong trenerio programą. Jam asistuos trenerė iš Švedijos Yijie He.
Ši stovykla yra įtraukta į ETTU Development programos kalendorių. Šios programos kriterijai yra pačių talentingiausių žaidėjų (mini jaunučių ir jaunučių) rengimas ir tobulinimas. Už šios programos vykdymą Lietuvoje atsakinga trenerė J. Prūsienė kadangi šioje programoje ji su auklėtinėmis Kornelija ir Emilija Riliškytėmis dalyvauja nuo 2012 metų.
LI Xiaodong jau 25 metus dirba nacionalinės rinktinės treneriu., 12 metų dirba treneriu Kinijos sostinėje Beijing. LI Xiaodong neapsiriboja tik trenerio darbu. Jis turi profesoriaus laipsnį, atlieka mokslinius tyrimus susijusius su stalo tenisu, rašo straipnius į mokslinius žurnalus, veda seminarus kur dalijasi savo patirtimi ir patarimais.
LI yra labai svarbus žmogus visoje Kinijos sporto bendruomenėje, jo indelis dirbant su pasaulio ir Olimpiniais čempionais - Teng Yi, Wang Tao, Yan Sen, Wang Nan ir kitais žymiais Kinijos sportininkais labai vertinamas ir prisidedantis prie  sportininkų tobulėjimo.
Planuojams trenerių seminaras, datą laiką ir vietą pranešime po kelių dienų!
Kviečiamų stovyklos dalyvių sąrašą rasite čia 
Sportininkai dalyvaus stovykloje tik su savo treneriais.