Get Adobe Flash player
Lietuvos stalo teniso asociacija

Lietuvos stipriausi stalo tenisininkai išvyko į Europos čempionatą

 Spalio 18-23 dienomis, Budapešte vyks Europos stalo teniso čempionatas „LIEBHERR 2016 ITTF European Table Tennis Championships“ .
Į čempionatą išvyko stipriausi Lietuvos stalo tenisininkai, Lietuvos stalo teniso prezidentas Rimgaudas Balaiša ir tarptautinę teisėjo kategoriją
turintis teisėjas Vincas Franckaitis.

Iš viso čempionate užsiregistravusių stalo tenisininkų -  112 moterų  ir 132 vyrų.  Jau yra ištraukti burtai ir žaidėjai paskirstyti į pogrupius.
19 pogrupių moterų ir 23 pogrupiai vyrų.  Asmeninių varžybų pradžia  spalio 18 dieną 9:00 vietos laiku.

Pasak Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidento Rimgaudo Balaišos, į Europos čempionatą vyksta pajėgiausi šalies sportininkai: Rūta Paškauskienė (111), Eglė Stuckytė (250), Alfredas Udra (349) ir Tomas Mikutis (237). Prezidentas tikisi, kad Rūtai ir jos mišrių dvejetų partneriui
serbui  Aleksandrui Karakačevičiui pavyks iškovoti prizinę vietą, mišrių dvejetų varžybose. 

Rūta Paškauskienė ir Aleksandras Karakaševičius  mišrių dvejetų disciplinoje , iškovojo aukso medalį  4 kartus  ir tapo Europos mišrių dvejetų čempionais.  Mišrių dvejetų varžybų lentelėje jų pora paskistyta pirmu numeriu, spalio 19 d. vietos laiku 20:45 žais pirmą susitikimą.  Visą savaitę iki čempionato Rūta Paškauskienė treniravosi Serbijoje.  Anot Rūtos jos  fizinė forma yra gera. Sportininkė tikisi mišrių dvejetų varžybose iškovoti medalį, tačiau pergyvena, kad juntama įtampa nesutrukdytų siekti pergalių, kadangi  laimėti 4 aukso medaliai kelia dižiulę atsakomybę. 
Linkime sportininkams sėkmės ir užsispyrimo siekiant pergalių!
Varžybų rezultatus galite rasti čia:
 http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2691&category=Cont