Get Adobe Flash player
Lietuvos stalo teniso asociacija
 
Registruokitės jau dabar !
Prospectus / Nuostatai
Entry Form / Registracijos forma

  
 LTeam stalo teniso šeimų turnyras 
Birželio 3 d. Alytuje
 Registracija ONLINE

          

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Savaitgalį vyko Rygos taurės 2017 turnyras

   
Savaitgalį vyko Rygos jaunimo taurė, Latvijoje. Šiame turnyre buvo trys mergaičių ir berniukų  amžiaus grupės ( 2005 m. ir jaunesni, 2002-2004 m. ir 1999-2001 m. ). Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Uzbekijos, Ukrainos, Estijos ir Anglijos.
Lietuviams sekėsi labai gerai - visose amžiaus grupėse iškovojo medalius.  Vilnietis Ignas Šišanovas (trenerė J. Prūsienė) savo amžiaus grupėje (2005 m. ir jaunesni) užėmė II-ą vietą, joniškietis Marijus Jučinskas ir panevėžietis Gytis Knezius pasidalino III-ia vieta.
2005 m. amžiaus grupėje  Rygos taurės nugalėtoja tapo šiaulietė Goda Dovydaitytė (trenerė L.Sabaliauskienė), II-ą vietą užėmė baltarusė V. Volkova,
III-ios vietos laimėtojomis tapo Simona Rimkevičiūtė (treneris R. Franckaitis) iš Joniškio ir P. Gorelova iš Baltarusijos. 
Lukrecija Juchnaitė (treneris G. Juchna) jauniausiųjų amžiaus grupėje,  paguodos turnyre laimėjo pirmą vietą.
2002-2004 m. amžiaus grupės Rygos taurės laimėtoja tapo vilnietė Meida Sereikaitė (trenerė J. Anikejeva), II-ą vietą užėmė panevėžietė Augustė Melaikaitė (treneris V. Martinkus) , o III-ia vieta pasidalino sportininkės iš Uzbekijos M. Markhabo ir L. Rumiya.
Vaikinų 2002-2004 m. amžiaus grupėje I-ą vietą iškovojo Vilius Samakaljevas iš Vilniaus (treneris H. Alon), II-ą vietą užėmė latvis V. Farbtuhs, III-ia vieta pasidalino lietuviai Lukas Rimkus su vilniečiu Šimonu Lukša.
1999-2001 m. merginų amžiaus grupėje I-ą vietą iškovojo K. Vakhliayeva iš Baltarusijos, II-os vietos laimėtoja tapo Kornelija Ščiglaitė iš Vilniaus (treneris A. Majorovas), III-ia vieta pasidalino panevėžietė Erika Satkevičiūtė (treneris R. Velička) su Uzbekijos sportininke S. Madalieva. 
Vaikinų 1999-2001 m. amžiaus grupės nugalėtoju tapo Uzbekijos atstovas I. Sultonov, II-ą vietą iškovojo panevėžietis Klaidas Čepaitis, III-ia vieta pasidalino uzbekai M. Rajabov su A. Anorboev. 
Sveikiname prizininkus ir jų trenerius su pergalėmis!
 http://www.galdateniss.lv/data/doc/14869305739205.pdf